Ech, tas pirmasis įrašas. Turbūt pats sunkiausias dalykas pradedant naują tinklaraštį. Tačiau ne apie tai aš. Norėčiau Jums šiame įraše papasakoti apie tinklaraščio planus ir kodėl jis pavadintas, taip ir nekitaip.

Visų pirma šis tinklaraštis kaip idėja gimė prieš maždaug savaitę. Tuo metų ramiai galvodamas supratau, kad man reikia kažkokio būdo sekti savo pažangą grojant gitara ir kur nors viską žymėtis. Ir žinot, man niekaip nepavyko sugalvoti ko nors patogesnio už tinklaraštį. Mano nuomone tinklaraštis yra pati geriausia žymėti savo paties progresą, be viso to, tai yra bene geriausias būdas savo patirtimi pasidalinti su kitais, pačiam pasisemti patirties iš kitų ir tiesiog paskleisti idėjas aplink pasaulį.

Taigi kaip jau turbūt supratote šiame tinklaraštyje daugiausiai galėsite rasti mano paties patirties grojant gitara. Neketinu apsiriboti vien įrašai: „šiandien grojau pentatoniką“, „šiandien mokiausi kažką“. Daugiausiai stengsiuosi pasidalinti įvairesne patirtimi, nuorodomis į kūrinius kuriuos mokausi, įdėti video su mano mėgstamiausiais gitaristais ir galbūt duoti vieną kitą patarimą kuris man pravertė mano paties mokymosi procese. Žodžiu, stengsiuosi viską daryti kuo plačiau ir įdomiau.

Kas ir kaip? Aš pats esu eilinis Lietuvos moksleivis pradėjęs gitara groti prieš keletą mėnesių. Taip, tai labai neilgas laiko tarpas, todėl didžiuliais patirties klodais tikrai negalėsiu pasidalinti. Tiesiog norėčiau, kad mes visi kartu mokytumėmes groti gitara.

Pirmą kartą gitarą paėmiau į rankas pas vieną iš draugų. Jau nuo pirmų pamokų pajutau susidomėjimą šiam intrumentui, labai stiprų susidomėjimą. Draugas man parodė keletą arpedžio pratimų, kuriuos išmokau kaip mat ir pajutau poreikį mokytis dar. Vedinas to poreikio įsigijau savo pirmąją gitarą, kurią planuoju aprašyti rytojaus įraše.

Pradžioje viskas ėjosi gan sunkiai – skaudėjo pirštus, krito noras mokytis, savarankiškas mokymasis reikalavo daugybės pastangų, tačiau šiandien viskas po truputį gerėja, pradinis noras ir vėl atsistatė ir netgi sustiprėjo.

Dabar gitara peraugo į naująją gyvenimo aistrą, kuri neapsiriboja vien grojimu, kaip matote tai tapo ir tinklaraščio pradžios priežastimi.

Iš tiesų šiam kartui nebežinau ką daugiau pasakyti, jeigu turite dar kokių nors klausimų, drąsiai klauskite komentaruose. :)

P.s. Įrašą norėčiau pabaigti kūriniu, kuris yra turbūt pirmasis kurį pradėjau mokytis. Truputį perfrazuojant šios dainos žodžius, gitara man yra daugiau nei tik žodžiai.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UrIiLvg58SY[/youtube]